Brumlista

Doprava

Projektor

Brumlista je audiovizuální projekt, který divákovi představí hudební nástroj brumle v podobě, se kterou se běžně v životě nesetkává. Hudebník vás vezme na pouť přes prastaré šamanské doby do současné hudební scény a otevře pro vás možná nepoznané možnosti spirituálních beatů.

Brumlista, jako lektor, dokáže poznat vaše přednosti a vaše nedostatky, tímto způsobem připraví individuální průběh workshopu přímo na místě.

Brumlista, jako hráč a šamanista, pracuje s tóny a rytmy, které proudí z jeho nitra. Citlivě se napojuje na publikum a vibrace jeho brumlí prostupují lidmi a pomáhají rozpouštět energetické blokády, které nám zabraňují jít za svým srdcem.

Petr Jasičuk je civilní jméno Brumlisty. Jsem zakladatelem portálu brumle.cz, portálu brumlista.cz a české komunity brumlistů. Jsem vášnivým hráčem, inspirátorem a lektorem hry na brumle.

Hraji od srdce, srdcem a pro srdce :-)

Zvuková aparatura

Lektorské metody

Doprava

Brumlista je schopen dojet na požadované místo a realizovat představení dle dohody.

Zvuková aparatura

Nejdůležitejším vybavením Brumlisty je profesionální audio systém, který dokáže naplnit zvukem tělocvičny, menší sály a venkovní amfiteátry a pódia. Aparatura je mobilní a poměrně skladná. Nejde o vybavení pro ozvučení velkých sálů a velkých pódií.

Vizuální zařízení

Dalším používaným prvkem je projektor, jeho využití je nejvíce zapotřebí na přednáškách a povídání o brumlích. Projektor je vhodný v místech, kde je možné regulovat světlost místnosti.

Lektorské umění

Brumlista má více než 6 let vlastních sebezkušenostních tréninků. Mnoho metod si odvodil pozorováním brumle a vnímáním svého těla. Navštívil řadu světových učitelů, aby porovnal a vylepšil své dovednosti a postupy. Mezi přední jména učitelů patří Johny Cope, Wladisvar Nadishana, Áron Szilágy. S Áronem Szilágy spolupracujeme delší dobu v oblasti vzdělávání brumlistů. Pravidelně pořádáme workshopy hry na brumle v Praze.

mini-Menu