Programy

Koncertní představení

Brumlista vám předvede svoje umění, které se jen velice těžko zařazuje do běžných hudebních žánrů. Jelikož jde o ,,spiritual beats", nejde jen o kategorizaci a zařazení, ale zejména o nacítění se na melodie a rytmy, které rezonují přímo s vaší duší. 

Realizovatelný čas hraní 5 - 50 min.

Reference

Workshopy

Pokud jste zájemce o hru na brumle, pak byste jen stěží hledali zkušenějšího hráče a lektora než Brumlistu. 

Soukromé workshopy jsou nejefektivnějším způsobem, jak se naučit hrát. Jistě nikdo neočekává, že po jednom workshopu bude ovládat umění brumle na vysoké úrovni, proto doporučuji zvolit sérii lekcí podle individuální domluvy.

Hromadné workshopy jsou typické pro festivalové prostředí a je zde možnost poodkrýt některé z tajů umění hry na brumle. Tyto workshopy jsou levnější, jen je zde nedostatek času pro jednotlivce tak, jak by potřebovali.

Přednášky

V této sekci najdeme jeden cca 45 min. blok powerpointové prezentace, kde se seznámíme s historií, současností a možnou budoucností brumle. Povíme si něco o významných světových a tuzmeských hráčích a dozvíme se základní informace o samotných brumlích.

Programy pro školy a jiné instituce

Program pro školy je složen z výše uvedených programů a ještě něco navíc. Obsahuje interaktivní poznávací hru a snaží se propojit studenty s brumlistou. Délka představení je brána s ohledem na délku školního vyučování a to 45 min.

mini-Menu